Пансионат для пожилых «Грааль» предоставляет услугу, которая часто нужна родственникам и семьям пожилых людей с тяжелыми недугами. Это перевозка лежачих больных. Малоподвижные пациенты могут быть доставлены в дом престарелых, в больницы, на анализы, исследования, к узким специалистам. Доставка производится специально оборудованной машиной скорой помощи, где работают профессионалы.

Давайте разберемся, кому и когда будет разумно воспользоваться такой услугой.

В каких случаях следует транспортировать тяжелобольного человека

Доставка родственника из собственного дома при ухудшении состояния в больницу или на анализы, КТ, МРТ, рентгенографию и т.д. Такая перевозка тяжелобольных должна обязательно сопровождаться медицинским персоналом и специальным оборудованием. В случае экстренной ситуации фельдшер сможет предоставить реанимацию, дать кислород.

  • Транспортування інвалідів, лежачих пацієнтів, людей з тимчасовими травмами. Така послуга може знадобитися з низки причин, навіть для звичайного переїзду людини з пункту А до пункту Б. Спеціалісти «Грааль» підберуть індивідуальний допоміжний транспорт, виходячи зі стану клієнта (ходунки, крісло-каталку, милиці, допоможуть занести на ношах).
  • Пересування літніх людей містом. У благородному віці навіть щодо здорових людей похилого віку важко діставатися громадським транспортом або звичайним автомобілем у справах. Спеціалізована машина безпечно може доставити таку людину до поліклініки або до приватного лікаря, до нотаріуса, відвідати родичів, та у будь-яких інших звичайних життєвих справах.

Ціна перевезення лежачих хворих

Немає фіксованої вартості даної послуги, оскільки багато факторів впливає на остаточну ціну:

  • стан пацієнта, чи потребує він доп.обладнанні;
  • відстань (крім перевезення хворих по місту є і міжміське перевезення хворих);
  • особливості та додаткові нюанси.

Під час послуги до пацієнтів та їх супроводжуючих ставляться дбайливо та з повагою, створюють максимально безпечні умови, звертаючи увагу на багато моментів:

  • У процесі їзди мінімізується дискомфорт завдяки фіксуючим насадкам (для пацієнтів з травмами, переломами), амортизуючим пристосуванням.
  • Супроводжуючі відправляються з пацієнтом абсолютно безкоштовно.
  • Під час замовлення машини швидкої допомоги для транспортування ми з’ясовуємо всі обставини поїздки, повну картину здоров’я підопічного, складаючи план перевезення.
  • Надання медичної допомоги в разі потреби проводиться за всіма офіційними алгоритмами, фахівці мають профільну освіту та досвід роботи з важкими пацієнтами.

Дом для людей пожилого возраста «Грааль» готов помогать самым уязвимым слоям населения, обеспечивать им возможность получать должное медицинское обслуживание и заботу, работать над тем, чтобы их состояние здоровья не ухудшалось. Для этого и была разработана система перевозки больных в состоянии обострения недуга, а также плохо ходящих, малоподвижных пожилых людей и инвалидов.